еМагазин

Tag : внатрешни работи

Македонија ТОП СТОРИИ

Заев: Нема докази дека Русија се меша во внатрешните работи на Македонија

Редакција
Нема докази за диркетно мешање на Русија или на која било земја во внатрешните работи на Македонија. Ставовите на пријателска Русија, но и на другите...