еМагазин

Tag : возачка дозвола

Балкан

Еди Рама нема возачка дозвола

Редакција
 Малкумина знаат дека албанскиот премиер Еди Рама не поседува возачка дозвола. Тој вели дека не земал дозвола да управува автомобил, бидејќи многу повеќе му се