еМагазин

Tag : возушна пушка

Локално

Тетовец со воздушна пушка повреди дете: Пукал бидејќи го нервирала вревата

Никола Осило
Еден малолетник е повреден откако 76-годишно лице пукало со воздушна пушка од својот балкон бидејќи му сметала вревата од деца кои си играле пред зградата,...