еМагазин

Tag : вработе

Македонија

Вработен во УЈП уапсен за поткуп

Редакција
Вработен во Управата за јавни приходи (УЈП) попладнево во Скопје е уапсен под сомнение за примање поткуп. Според извори на истрагата, Љ.С. е уапсен во...