еМагазин

Tag : Wine expo

Забава

(Фото) Музичка програма за престојниот Skopje Wine Expo 2019

Редакција
Традиционално, во Скопје ќе се одржи најголемиот македонски вински фестивал под покровителство на град Скопје. Од 26-28 септември на плоштадот „Мајка Тереза“ пред платото на...