еМагазин

Tag : загинување

Македонија ТОП СТОРИИ

Полицаец загина на службена должност

Редакција
Во тешка сообраќајна несреќа која синоќа се случи кај Гостивар, загина еден полицаец, а друг се бори за живот. Од МВР соопштија дека околу 19...