еМагазин

Tag : Закон за работни односи

ЖИВОТ ТОП СТОРИИ

(ВИДЕО) Која е Царовска приватно: Сака да сними дует со Бредли Купер, омилен филм и е „Џокер“

Редакција
Актуелната министерка за труд и социјална политика, Мила Царовска ќе биде вицепремиерка за економски прашања во техничката Влада. До сега, на јавноста и беше позната...