еМагазин

Tag : Затвор Скопје

БАШ НИ Е ЌЕФ

Осудени лица од КПУ Затвор Скопје со уверенија за успешно завршена стручна обука

Редакција
Во изминатиот период во КПУ Затвор Скопје со поддршка на Управата за извршување на санкции, а во соработка со програмата за развој на Обединетите Нации
Бизнис ТОП СТОРИИ

Затворот Скопје вработува шест лица, плата до 33.255 денари

Никола Осило
КПУ Затвор Скопје распиша оглас за вработување на 6 шест лица на неопределено време. Се бараат четири кандидати за работното место виш надзорник за внатрешно