еМагазин

Tag : згрижувачко семејство

ЖИВОТ ТОП СТОРИИ

Во згрижувачко семејство сместени децата кои беа оставени во автомобил во Ново Лисиче

Никола Осило
Меѓуопштинскиот Центарот за социјални работи привремено во згрижувачко семејство ги згрижи децата кои синоќа беа оставени во автомобилот во Ново Лисиче. Од Центарот велат дека...