еМагазин

Tag : ждизел

Бизнис

Дизелот поскапува за половина денар, бензините со иста цена

Редакција
Цената на дизелот и Екстра лесното масло за домаќинство од полноќ се зголемува за половина денар, а бензините остануваат со иста цена, одлучи денеска Регулаторната...