еМагазин

Tag : златно ланче

Локално

Со закана му одзел златно ланче на малолетник во автобус на ЈСП

Никола Осило
На 01.10.2019 околу 19.00 часот во СВР Скопје било пријавено дека во автобус бр.63 на ЈСП Скопје, кој се движел од Транспортен центар кон бул.„Кузман...