еМагазин

Tag : Зоран Милески Кичеец

Македонија

Денеска пресуда за Зоки Кичеец за „Рекет“

Редакција
Пресудата за Зоран Милески – Кичеец за „Рекет“, Судот ќе ја изрече денеска напладне. Милески призна вина и поради тоа беше експресно издвоена постапка за...