еМагазин
Image default
Локално

Таксист претепан од четири лица

На 09.05.2019 година во 07,30 часот во Полициската станица Чаир А.П.(59) од Скопје, пријавил дека истиот ден околу 00,15 часот во с.Љуботен дошол со такси возило во кое превезувал патник, информира МВР.

Во еден момент дошло друго возило од кое излегле излегле четири непознати лица и физички ги нападнале. Се работи на целосно расчистување на случајот.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Едно лице загина, а друго е повредено во сообраќајна несреќа во Куманово

Редакција

Со нож го расекол по лицето

Никола Осило

Приведен скопјанец кој со „Голф“ удрил малолетничка и побегнал

Никола Осило