еМагазин
Image default
Локално

Таксист сакал да силува 22-годишна девојка од Скопје

На 20.11.2018 година во 12,00 часот во Полициската станица Центар, Л.К.М.(22), пријавила обид за силување од такси возач на 18.11.2018 година околу 00,30 часот во Скопје, но тој не успеал во намерата, информира МВР.

Се преземаат мерки за целосно расчистување на случајот.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

(Фото) Неизбежно место за посета: Ботаничката градина во Скопје крие богатство од егзотични растенија

Никола Осило

Уште едно грозоморно убиство: Избоден со нож сопственик на кафана во Кичево

Никола Осило

Им се заканувале сред Арачиново

Никола Осило