еМагазин
Image default
НАША ТЕМА ТОП СТОРИИ

Тамара и евровизиската песна на „тапет“ на Твитер

Оваа година земјава на Евровизија ќе ја преставува Тамара Тодевска со песната “Proud” (Горда).

Реакциите на социјалните мрежи за песната се различни.

Ви пренесуваме дел од реакциите на Твитер:

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

(Видео) Промовирана евровизиската песна на Тамара: Во спотот се појавуваат голем број познати жени

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

На избеганиот Груевски за сега му плаќаме 4 адвокати и му даваме пратеничка плата

Редакција

Пробиен најголемиот друмски тунел во Македонија на автопатот Кичево-Охрид

Редакција

„Метла“ за повеќе од 20 директори на јавни институции

Редакција