еМагазин
Image default
Локално

Татко и ќерка нападнати во нивниот дом

На 24.05.2019 во 17.40 часот во Полициското одделение Камењане, И.Ј.(52) од с.Камењане пријавил дека истиот ден околу 17.30 часот тој и неговата ќерка биле физички нападнати од М.Ј.(50), Ф.Ј.(45) и нивниот син А.Ј.(28), сите од с.Камењане, информира МВР.

Лицата биле приведени во Полициското одделение Камењане. По целосно документирање на случајот против нив ќе биде поднесен соодветен поднесок.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Претепан скопјанец: Го пронашле во бесознание во близина на диско во Градски парк

Никола Осило

Во Скопје пронајдена 14-годишната исчезната штитеничка од Македонски брод

Никола Осило

Расправа во казино во Аеродром прераснала во тепачка

Никола Осило