еМагазин
Image default
Локално

Татко си ја бара ќерката: Малолетно девојче од Драчево побегнало од дома

На 25.05.2019 година во 09,00 часот во Полициската станица Драчево К.Л.(55) пријавил дека од домот се одалечила неговата ќерка К.Л.(15) и најверојатно е заедно со момче, кое тој го познава, информира МВР.

Се превземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Филмски сцени во казино во Кочани: Тепал кого стигне, пукал и побегнал од полицијата

Никола Осило

Пронајдени делови од човечко тело кај Богданци

Редакција

Сопружници од Кратово пронајдени починати без траги на насилство

Редакција