еМагазин
Image default
Локално

Тепачка меѓу малолетници во Скопје

На 23.03.2019 година во 20,30 часот во СВР-Скопје Г.К.(43) од Скопје пријавил дека истиот ден околу 19,50 часот на улицата “Иван Хаџиниколов“ две лица на возраст од околу 14 до 15 години физички го нападнале неговиот 15 годишен син, информира МВР.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Чеченец обвинет за продажба на марихуана од мотел во Гостивар

Редакција

(Вознемирувачко видео) Автобус полн со деца за на екскурзија удри коњ во Струмичко

Редакција

Неколкумина тепале скопјанец и му го искршиле моторот

Никола Осило