еМагазин
Image default
Локално

Тешка сообраќајка на бул. „Теодосиј Гологанов“

Тешка сообраќајна несреќа се случила попладнево меѓу возило „ситроен Ц4“ со тетовски таблички и мотор, на бул. „Митрополит Теодосиј Гологонаов“ кај Млечниот ресторан.

Од МВР соопштија дека несреќата се случија околу 15.40 часот, се уште се прави увид на местото и засега не соопштуваат официјални податоци за повредени и за причината на несреќата.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

(Фото) Детали за сообраќајката во која тешко се повредени момче и девојка на мотор

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Шест часа се гасеше пожар во поранешната касарна во Струмица

Редакција

Гостиварка го пријавила сопругот дека ја принудувал на проституција

Редакција

Ги нападнале во автобус на ЈСП

Никола Осило