еМагазин
Image default
Локално

Трагедија: Почина тригодишно дете во Скопје

На 12.12.2018 година околу 10 часот од страна на лекар од Детската клиника во комплекс клиники „Мајка Тереза“ во Скопје било пријавено дека е донесено починато тригодишно дете од Скопје, информира МВР.

Известен е и јавен обвинител и се извршува обдукција.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Пожарникар од Струмица физички нападнат кога пристигнал на место да гаси пожар

Редакција

Турски државјанин удрил во полицаец во обид да избегне пајак-служба

Редакција

МВР со детали: Убиство во Скопје, приведено едно лице

Никола Осило