еМагазин
Image default
Локално

Трагедија во кочанско: Починал на место откако му се превртел тракторот

На 24.04.2019 година околу 16.55 часот во с.Спанчево, кочанско, трактор, управуван од Ж.З.(61) од с.Спанчево, се превртел, при што Ж.З. починал на местото, информира МВР.

Увид извршила увидна екипа од Полициската станица Кочани. Се работи на расчистување на случајот.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Млад гостиварец починат донесен во Ургентниот центар

Редакција

Струмичанец со секира „реновирал“ кафе бар

Никола Осило

Скопјанец почина по „тумбање“ на автопатот Гевгелија-Скопје

Никола Осило