еМагазин
Image default
Локално ТОП СТОРИИ

Трагедија во Шутка: Братче и сестричка изгореа во пожар што ја зафати нивната куќа

Братче и сестричка изгореа во пожар во скопската населба Шуто Оризари.

Пожарот избувнал во нивната куќа, а за сега не се знаат причините кои го предизвикале.

Децата биле на возраст од една и пол и три години.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

(Фото) Фамилијарна новогодишна честитка од министерот Бектеши

Редакција

Семејно насилство во Кочани: Татко со нож ја „завршил“ караницата со синот

Никола Осило

Се затвора Меѓународниот аеродром Скопје, како превенција од ширење на корона вирусот

Редакција