еМагазин
Image default
Да помогнеме

Три дена не се појавила дома, се бара 28-годишната Марија Брзакова

Се бара исчезнатата Марија Брзакова од Босилово на возраст 28 години, пишува strumicadenes.mk.

Облечена е во тренерки. Излезена од дома на 18.01 2020 година во утринските часови.

Се замолуваат сите граѓани кои ќе ја видат или имат некое сознание да пријават во полиција или на телфонскиот број 070 447 338.

фото: strumicadenes.mk

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

(Видео) Самохрана мајка на четири деца од Тетово: Моите деца не пробале свеж леб

Редакција

Баба Марица менува 4 автобуси и поминува 14 километри за да го носи внучето во школо за деца со попреченост, ѝ треба помош

Редакција

Донаторска акција „Нахрани 10.000“: Целта е да се соберат 10 тони храна за 10.000 социјално загрозени граѓани

Редакција