еМагазин
Image default
Локално

Тројца го тепале во автобус на ЈСП

На 01.10.2019 во 20.00 часот во СВР Скопје, Х.А.(19) од с.Чајлане пријавил дека околу 19.45 часот во автобус број 56 на ЈСП, кој сообраќал на релација Скопје – с.Бојане, по претходна расправија бил физички нападнат од С.З., Х.Н. и М.Н., при што се здобил со повреди, информира МВР.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Ограбен таксист во Скопје

Редакција

Вработена на студентски прашања крадела пари од студентите на Економски факултет

Редакција

Прилепчанец пронајден починат во река

Никола Осило