еМагазин
Image default
Локално

Тројца го тепале во кафана во Скопје

На 08.04.2019 во 01.00 часот во СВР Скопје, С.П.(67) од Скопје пријавил дека истиот ден околу 00.30 часот во угостителски објект на улица „Самоилова“ бил физички нападнат од три лица, информира МВР.

Се работи на расчистување на случајот.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

„БМВ“ излета кај Смилковско Езеро, повредено едно лице

Никола Осило

Две жени ранети по пукање на свадба во гостиварско Чајле

Редакција

Од играчка-плачка: Пукајќи петарди во тенџере, дете заврши во штипската болница

Редакција