еМагазин
Image default
Локално

Тројца скопјани нападнати во дискотека во Градскиот парк

На 17.08.2019 во 04,30 часот во Полициската станица Карпош А.К.(30) од Скопје, пријавил дека во дискотека во Градскиот парк со В.А.(33) и Е.Н.(24) сите од Скопје, биле физички нападнати од неколку лица, информира МВР.

Се работи на расчистување на случајот.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

(ВИДЕО) Специјалци ги евакуираа станарите на станбениот комплекс во ТЦ „Скопјанка“

Редакција

Од утре намалени цени на ски-билетите на Попова Шапка

Никола Осило

Трагедија: Еден починат, тројца тешко повредени по удар на воз во автомобил

Редакција