еМагазин
Image default
Локално

Тројца тепале сопственик на угостителски објект во Капиштец

На 13.03.2019 во 05.30 часот во СВР Скопје, З.В.(51) од Скопје пријавил дека истиот ден околу 01.30 часот во неговиот угостителски објект на улица „Народен Фронт“ бил физички нападнат од Б.Р.(21), Г.С.(36) и Н.Р.(47), сите од Скопје, информира МВР.

Тројцата биле приведени во полициска станца и по целосно расчистување и документирање на случајот, против нив ќе биде поднесен соодветен поднесок.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

„Мажиште“ од Скопје натепал жена по конфликт за паркинг место

Никола Осило

Седум лица повредени при нагло запирање на автобус во Скопје

Никола Осило

(Фото) Луѓе си ги шампонираат косите во водите на Охридско Езеро

Редакција