еМагазин
Image default
НАША ТЕМА ТОП СТОРИИ

Твитер „зовре“: „Само ние и бубашвабите можеме да издржиме вакво загадување„

Високото загадување на воздухот во неколку градови во Македонија, кои се најдоа високо на листите за загадени градови на европско и светско ниво, и понатаму е топ тема на Твитер.

Ви пренесуваме дел од коментарите на Твитер заедницата:

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Какви Водици во гнасни води, какво Богојавление кога ни прст пред око не се гледа

Кој загадува?

Твитер за првото место на Скопје во светот по загадување: „Да скокаш у Вардар при таква загаденост треба стварно да веруваш у Господ“

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Албанска полиција: Груевски влегол пеш во Албанија, несомнено нелегално

Редакција

„Фибула ер травел“ го доби тендерот на Претседателот на РМ за хотелски и угостителски услуги вредни 2,1 милиони денари

Никола Осило

Метлата на Заев ќе зафати министри, заменици и директори, а промени ќе има и во СДСМ

Никола Осило