еМагазин
Image default
НАША ТЕМА ТОП СТОРИИ

Твитер „полуде“: „Гога достигна максимум во јога, од Неготино се телепортира во Кавадарци“

Кампањата за претседателските избори веќе е во полн ек и нормално кандидатите за претседател го привлекуваат вниманието со секоја изјава, а уште повеќе со незибежните лапсуси.

Лавина реакции на социјалните мрежи предизвика Гордана Силјановска Давкова која на жителите на Неготино им се обрати со кавадарчани.

Ви пренесуваме дел од реакциите на „Твитер“:

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Вечерва прво ТВ соочување на Силјановска, Река и Пендаровски на Телма

(Видео) Силјановска Давкова на митинг не знаеше каде е: Кавадарци или Неготино

Ципрас ги засени само еден ден: Твитер „збесна“ по „Јога со Гога“ и „Тегови крева наш Стева“

Фото: Фејсбук/Силјановска

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Топ пет компании од Македонската берза со најголем профит

Никола Осило

(Галерија) Еден од најпознатите Инстаграм-профили за промоција на Шведска е креиран од Македонец, денес за него работат и Швеѓани

Силвана Жежова

(Фото) Приказната на Александра и Ибрахим: Свадба во Македонија, живот во Абу Даби

Редакција