еМагазин
Image default
НАША ТЕМА ТОП СТОРИИ

Твитер „полуде“: „Најубаво ќе биде ДУИ да ги заштитиме во УНЕСКО, секако никој ништо не им може“

Лавина реакции има на социјалните мрежи по отворениот притисок врз премиерот Зоран Заев од членови и функционери на ДУИ, кои не бираат зборови по најавената метла за да покажат дека за нивната судбина не решава Заев туку Али Ахмети.

Ви пренесуваме дел од реакциите на Твитер:

Фото: Влада

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Почист воздух можеби ќе дишеме за 2 години

Редакција

(АУДИО) „Експлодирааа“ нови „бомби“ со Црвенковски, Спасовски, Фрчковски, Јанкулоска…

Редакција

(ВИДЕО) Иванов во ОН: Единствена вистина е дека ние сме Македонци, а нашата држава е Република Македонија

Никола Осило