еМагазин
Image default
НАША ТЕМА ТОП СТОРИИ

Твитер „полуде“ за новите фотки на Груевски: „Барок си купува, свцка“

Лавина реакции на социјалните мрежи предизвикаа две нови фотографии од експремиерот Никола Груевски пред агенции за недвижности во Будимпешта, каде наводно гледал станови на продажба.

Фотографиите се објавени од Душица Томовиќ од „Балкан инсајт“.

Ви пренесуваме дел од реакциите на Твитер:

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Миле Јанакиески пуштен во домашен притвор

Редакција

(ВИДЕО) Повлечена забраната за прикажување на филмот „Ругање со Христос“

Редакција

СЈО поднесе две обвиненија за предметот „Талир“, за незаконско финансирање на ВМРО-ДПМНЕ и за изградба на седиштето на партијата

Редакција