еМагазин
Image default
НАША ТЕМА ТОП СТОРИИ

Твитер „полуде“ за новото видео со Груевски: „Украде милијарда за да јаде во Унгарија“

Најновата видео-снимка од екс-премиерот Никола Груевски кој беше уловен како руча во ресторан во Будимпешта по што бегаше од камерата и не сакаше да одговори на прашањата предизвика голем број реакции на социјалната мрежа Твитер.

Ви пренесуваме дел од нив:

Фото: Фејсбук/Никола Груевски

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

(Видео) Груевски снимен во познат и скап ресторан во Будимпешта

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Тендер „тежок“ 113.000 евра: Општина Струга купи луксузно „Ауди А6“ и уште три возила од „Јосифов“

Никола Осило

Кој е „предавникот“ во ВМРО ДПМНЕ?

Редакција

Американски КФЦ доаѓа во Македонија: Првите ресторани ќе ги отвори во Скопје и Тетово

Редакција