еМагазин
Image default
НАША ТЕМА ТОП СТОРИИ

Твитер „полуде“ за дебатата на кандидатите за претседател: „Многу тензии и нервоза во студиото на Сител“

Лавина реакции на социјалните мрежи има по денешното трето соочување на кандидатите за претседател Стево Пендаровски, Гордана Силјановска Давкова и Блерим Река што се одржа во рамки на емисијата „Детектор“ на телевизија Сител.

Ви пренесуваме дел од реакциите на Твитер:

Фото: Детектор/ТВ Сител

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

(Галерија) Кафана Лантерн, во срцето на Дебар Mаало во ново рувo

Редакција

Зошто Егејците плачеа на говорот на Ципрас: Трагедијата си ја носат со генерации

Силвана Жежова

По бегството на Груевски и добивањето азил: Ќе стане ли Унгарија нова пречка за влезот на Македонија во ЕУ и НАТО?

Редакција