еМагазин
Image default
НАША ТЕМА ТОП СТОРИИ

Твитер „трка“ во коментари: „Повеќе луѓе искочија на скопски маратон отколку на гласање на претседателски избори“

Голем број позитивни реакции за скопскиот маратон, но и негативни коментари за некултурните возачи кои нервозно свиреа и им го пресекуваа патот на маратонците има на социјалните мрежи по завршувањето на денешната трка во Скопје.

Ви пренесуваме дел од реакциите на „Твитер“:

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

(Фото) Прекрасна забава и нови рекорди на „Виз Ер Скопски маратон“

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Влада: Од денеска Македонија е Република Северна Македонија

Редакција

Нина ќе стане библиотекарка во библиотеката на Владата

Редакција

Јанева останува во Шутка, притворот и е продолжен за уште 30 дена

Редакција