еМагазин
Image default
НАША ТЕМА ТОП СТОРИИ

Твитер-заедницата ги остаре и ги подмлади политичарите: Како изгледаат Црвенковски, Мицковски, Груевски….

Македонските граѓани деновиве масовно ја користат новата апликација за подмладување и остарување, но освен за себе ја искористија и за да видат како би изгледале на стари години и подмладени актуелните и поранешни политичари во земјава, се разбира со придружни коментари.

Ви пренесуваме дел од твитовите со оваа тематика:

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Димитров кога ќе остаре сака да личи на Џорџ Клуни

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Велипеток, најтешкиот ден во годината

Редакција

(Видео) Влатко Ѓорчев -„Тоти“ со спомен кон Борис Трајковски ја почна кампањата за претседател

Никола Осило

„Пуцко петрол“ го доби тендерот на Универзитетот „Гоце Делчев“ за набавка на нафта за греење вреден 191.000 евра

Никола Осило