еМагазин
Image default
НАША ТЕМА ТОП СТОРИИ

„На премиерот му треба советник за советници“: Твитер реакции за тоа кој го советува Заев

Лавина реакции има на социјалните мрежи по објавата на истражувањето на ИРЛ во кое се обелоденуваат имињата на советниците на премиерот Зоран Заев.

Ви пренесуваме дел од реакциите на Твитер:

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Заев за избраните советници: Ги избирам по потребата на државата

Новите советници на Заев, Ружин и Андоновски хит на Твитер

Венко Андоновски и Александар Ружин му станаа советници на Заев

Фото: Влада

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Макрадули: Со палењето на бадниковите огнови, не треба да се има дилема кој најмногу загадува

Редакција

„Пуцко петрол“ го доби тендерот на УЈП за набавка на лесно масло за горење

Никола Осило

Почина градоначалник на Дебар, Ружди Љата

Редакција