еМагазин
Image default
НАША ТЕМА ТОП СТОРИИ

Твитер „зовре“ по јавните настапи на Бајрам: „Амди најреално ја има укапирано македонскава политика“

Лавина реакции на социјалните мрежи предизвикаа јавните настапи на пратеникот Амди Бајрам кој најави кандидатура во трката за претседателските избори во април, годинава.

Ви пренесуваме дел од реакциите на Твитер:

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Амди Бајрам ќе собира гласови за да стане претседател со „Амди-кола“

Само Амди Бајрам може да има ваков анкетен лист: Каков имот пријавил

„Нема смешка за „Амди за претседател“ пошто смешката сме ние“: Твитер за кандидатурата на Бајрам за претседател на државата

(ВИДЕО) Амди Бајрам „рекламира“ Кока Кола

Фото: 1ТВ

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Во „Мој термин“ се воведуваат два нови упати, а има промени и во издавањето на отпусно писмо

Редакција

Полска го ратификува Протоколот за членство на земјава во НАТО

Редакција

„Пуцко петрол“ склучил 29 договори за јавни набавки во вредност од три милиони евра

Редакција