еМагазин
Image default
Локално

Ученик нападнал ученичка на час по физичко во угостителското училиште

На 03.04.2019 во 20.00 часот во СВР Скопје, И.Д.(44) од Скопје пријавил дека на 02.04.2019 година околу 10 часот неговата 17 – годишна ќерка на час во угостителското училиште „Лазар Танев“ била физички нападната од нејзин соученик, информира МВР.

Се преземаат мерки за целосно расчистување на случајот.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Мајка пријавила дека исчезнала десетгодишната ќерка

Редакција

Крушево се подготвува со ружи да ги пречека маратонците кои ќе трчаат во чест на Тоше

Редакција

Измамник им земал по 400 евра за работна виза за Германија