еМагазин
Image default
Локално

Ученик споделувал компромитирачки фотографии од соученичка

На 11.04.2019 во СВР Куманово 38-годишна жена пријавила дека од училиштето каде учи нејзината малолетна ќерка била известена дека ученик во училиштето споделува компромитирачки фотографии од нејзината ќерка, информира МВР.

Се работи на расчистување на случајот.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Сопственик на угостителски објект нападнал градежник на „Туристичка“ во Охрид

Редакција

(Фото) Градоначалниците од Источниот регион на ноќно скијање на Пониква за промоција на туристичката понуда

Редакција

Поранешниот возач на Хазби Лика пронајден мртов во својот автомобил во центарот на Тетово

Редакција