еМагазин
Image default
Забава

Васко Ефтов доби син

Новинарот Васко Ефтов по втор пат стана татко. На својот Фејесбук профил соопшти дека го добил синот Матеј.

„Се роди Матеј. Елени доби брат, а Соња и јас син. Бог така сакаше. Да сте живи и здрави и Господ да ве чува и брани„, напиша Ефтов.

Фото: Фејсбук/Ефтов

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

(Фото) Викторија Лоба ги поздрави фановите со серија секси-фотки на Инстаграм

Никола Осило

Концерт на Влатко Стефановски и Мирослав Тадиќ за роденденот на „Охридско лето“

Редакција

(Видео) Лила Филиповска во секси издание во Струга

Никола Осило