еМагазин
Image default
ЖИВОТ ТОП СТОРИИ

(Видео) Ако имате сиптоми типични на коронавирусот, јавете се на матичниот доктор!

Министерство за здравство објави ново видео за симптомите на корона вирусот и кога да се јавите на матичен лекар.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

(Видео) Попови од возило ги прскаа улиците на Велес со света вода „против“ корона вирусот

Како граѓаните да закажат тестирање за корона вирусот кај матичен лекар

Вкупно 177 заболени: Регистрирани нови 29 случаи, од кои 20 од Скопје

Заболената лекарка од Куманово раскажува за состојбата со корона вирусот: Засега, освен главоболка и лесно кашлање, немам друг сипмтом

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

(Видео) Премиерот Заев го поправи вицепремиерот Анѓушев откако кажа Република Македонија

Никола Осило

Твитер „збесна“ за изборите: „За прв пат Бојкотирам и ДУИ се на иста линија“

Никола Осило

(ВИДЕО) За само неколку часа Силјановска собра над 10.000 потписи за претседателската кандидатура

Редакција