еМагазин
Image default
ЖИВОТ

(ВИДЕО) Амди Бајрам „рекламира“ Кока Кола

Пратеникот Амди Бајрам, кој се „прослави“ по изјавата во македонското Собрание: „Јас сум Кока Кола за Вас“, се појавува во видео кое стана хит на социјалните мрежи, каде го „рекламира“ светски познатиот пијалок.

Novata reklama za Coca Cola by Amdi Bajram!

Posted by Александар Шејкероски on Четврток, 27 септември 2018

Ве потсетуваме и на неговата изјава од Собрание:

Фото/видео: Фејсбук/Александар Шејкероски/antoniobenedetti

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

(Фото) Зоран и Зорица Заеви на оперски бал во Виена

Редакција

(Видео + Фото) Заеви на Виенскиот бал во Скопје: Кој се им правеше друштво

Редакција

(Вознемирувачко видео) Злоставени, изгладнети, болни, оставени да умрат: Снимки од врвна одгледувачница на расата „кане корсо“ во Македонија

Редакција