еМагазин
Image default
Забава

(Видео) Бетовен никогаш „не звучел“ посекси: Лола Астанова го тресе светот

Лола Астанова е врвна пијанистка и модна икона. Таа е родена во Ташкент, школувана во Москва, а живее во Америка.

Астанова е доказ дека сериозната музика може да биде привлечна и за очи.

Фото/Видео: Инстаграм/Лола Астанова

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

(Фото) Елена Ристеска преубава на Миконос

Редакција

(Фото) Тамара Тодевска по втор пат мајка: На свет дојде синчето Дарен

Редакција

(Видео+фото) Запознајте ја Кристина – најпопуларната продавачка на мандарини во Хрватска

Никола Осило