еМагазин
Image default
Балкан

(Видео) Бизарности од посетата на рускиот претседател: Момче од Србија доби фризура а ла Путин

Србија се уште не може да се соземе од посетата на рускиот претседател Владимир Путин и речиси секојдневно излегуваат баналности поврзани со восхитот кон светскиот лидер.

Меѓу најновите е одлуката на момче од Нови Сад да се потшиша во фазон а ла Путин. Марио Хвала на Инстаграм објави видео и фотографија од момчето на кое на тилот му го избричи ликот на Путин.

View this post on Instagram

Vladimir Putin(hair tattoo)

A post shared by Mario Hvala (@mariohvala) on

Фото/Видео: Instagram/Mario Hvala

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

(ВИДЕО) Како Дачиќ му ја пее „Каљинка„ на Путин

(Видео) Путин пречекан како цар во Белград: Го „меркаше“ Цеца, му пееше Дачиќ

(Видео) Путин во Белград со новиот автомобил, „бункер на тркала“

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Мицотакис пак се закани: Ако не се задоволат грчките позиции, нема отворање ни затворање на поглавјата за членство на Скопје во ЕУ

Редакција

Катругалос ја потпиша ратификацијата на Договорот од Преспа

Редакција

Грчка Влада: Не може да има раздвојување на европскиот процес на Северна Македонија и Албанија

Редакција