еМагазин
Image default
Забава

(Видео) Финалната сезона од Game of thrones почнува во април

Љубителите на една од најгледаните ТВ серии Game od thrones ќе мораат да почекаат до 14 април, годинава за да ја проследат финалната 8 сезона од веќе култната серија.

HBO го издаде првиот официјален тизер од осмата и последна сезона на GoT со што на вљубениците во серијата уште толку им го зголеми исчекувањето.

Видео/Фото:Youtube/Game of thrones/Den of geek

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

(Видео) Лила Филиповска во „отмена“ фото-сесија со британски модел

Никола Осило

(ВИДЕО) Вевчански карневал: Нобелова награда за Груевски и мајката на Заев, главни „ѕвезди“ исклучените пратеници на ВМРО-ДПМНЕ

Редакција

(Видео) Мајк Тајсон стана шампион во одгледување и пушење марихуана

Никола Осило