еМагазин
Image default
Локално

(Видео) Голем пожар во продавница за гуми на улица Јордан Мијалков во Скопје

Граѓани на социјалните мрежи постираат фотографии и видеа од голем пожар во продавница за гуми на ул. Јордан Мијалков (поранешна Железничка) во Скопје.

Поради пожарот има застој во сообраќајот.

Posted by Ivor Mickovski on Петок, 28 декември 2018

Фото/Видео: Фејсбук/Игор Камбовски/Ивор Мицковски

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Ограбен манастирот „Св Ѓорѓија“ ден по Велигден

Никола Осило

Неколкумина тепале двајца малолетници на „Илинденска“ во Скопје

Никола Осило

Црн ден за моторџиите во Охрид: Тешко повредени малолетник и момче

Никола Осило