еМагазин
Image default
Балкан

(ВИДЕО) Хит на социјалните мрежи: Премиерот на БиХ не знае да стави медицинска маска

Бугарскиот премиер Бојко Борисов доби конкуренција. Во незгодна ситуација со ставањето на заштитна медицинска маска се најде и премиерот на Босна и Херцеговина,Фадил Новалиќ.

Очекувано видеото стана хит на социјалните мрежи во регионов.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

(Видео) Бојко Борисов хит на социјалните мрежи: „Не кашлај“

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Губењето на осет за мирис и вкус „скриени“ симптоми за коронавирусот, кои се другите?

Полицискиот час скратен за 1 час

Одлука на Владата: Од граница директно во државен карантин

Јавниот превоз забранет од 21 до 5 часот

Видео/фото: You tube/mdjiphzsa

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Финале на Договорот од Преспа во Грција, Атина под засилени безбедносни мерки поради новиот протест

Редакција

Кој е новиот претседател на Хрватска, Зоран Милановиќ: Боксер, премиер и советник на Еди Рама

Редакција

Грчкиот претседател: Грција ја поддржува европерспективата на Северна Македонија, но потрбно е да се исполнат предусловите

Редакција