еМагазин
Image default
Локално

(Видео) Кров падна во тоалетите на студентскиот дом Стив Наумов, среќа што нема повредени

Студенти кои престојуваат во студентскиот дом „Стив Наумов“ на социјалните мрежи споделија видео на кое може да се види паднат таван во тоалетите во домот.

Тие информираат дека вработените од домот ги запреле вентилите ја промениле санитаријата и ветиле дека тоалетот ќе биде саниран.

Според студентите, таванот е граден неквалитетно од гипс и трска и затоа често се случуваат вакви инциденти.

#Survivor kaj Martin Miteski vo 115😭😭😭

Posted by Vele Angeleski on Понеделник, 04 март 2019

Фото/Видео/Фејсбук/Веле Ангелески

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Фото на денот: Срна се прошета на првиот снег во Националниот парк Пелистер

Никола Осило

Штипјанец тешко повреден од струен удар

Никола Осило

Сите детали: Лицето кое пукаше во Кочани во бегство, се гони за обид за убиство

Никола Осило