еМагазин
Image default
Забава ТОП СТОРИИ

(ВИДЕО) Лени Кравиц е „закон“: Се прошета низ Скопје и немаше проблем да застане и да се слика со секого

Освен што е еден од најдобрите музичари во светов, Лени Кравиц, кој утре има концерт во Скопје, ја покажа и својата човечка димензија.

Тој пристигна во Скопје вчера, а денот го искористи во шетање по центарот на Скопје и старата скопска чаршија.

Немаше проблем да застане и да се дружи со било кој. Како изгледаше тоа, погледнете во видеото кое го постави на неговиот Фејсбук профил:

Skopje, Macedonia. Old Bazaar. The most wonderful day meeting beautiful people. #heretolove

Posted by Lenny Kravitz on Четврток, 02 мај 2019

Видео: Кравиц/Фото: Пропмо/Авалон продукција/Фејсбук

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

„Уника“ го доби тендерот на ЈСП за осигурување вреден 183.000 евра

Никола Осило

Запознајте ги чуварите на јавните пари: Трендафилов, директор на Управата за финанско разузнавање, фан на спортот и Леонардо Да Винчи

Редакција

(Видео) Драма во Хрватска: Авион слета на автопатот Загреб-Ријека

Никола Осило