еМагазин
Image default
Забава

(Видео) Лила Филиповска покажа дека „држи“ добра нога

Една од најпопуларните македонски ТВ водители, Лила Филиповска во изминатиов период ги почести своите фанови на Инстаграм со серија фотографии и видеа на кои може да се види нејзиниот сексипил, згодното тело и убавите нозе кои ги прошета до Турција и до Струга.

View this post on Instagram

🤩🤩🤩 #wednesday #may #shoes #life #love #fashionpost

A post shared by Lila (@lilafilipovska) on

Фото/Видео: Инстаграм/Лила Филиповска

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

И Стинг стана вардарец, ЕХВ му се извини за одложувањето на концертот

Редакција

(Фото) Несекојдневно патешествие со „Застава 101“ во забранетата зона во Чернобил

Никола Осило

(ФОТО) Лила Филиповска без долна облека го „запали“ Инстаграм

Никола Осило